PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – BADANIE NAUKOWE

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – BADANIE NAUKOWE

Szanowni Państwo,

nazywam się Arkadiusz Jarzecki,  studiuję na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i pod kierunkiem profesora Janusza Trempały prowadzę badanie w dziedzinie psychologii. Szukam odpowiedzi na pytanie, które intryguje wielu ludzi: co może zrobić człowiek by osiągnąć zadowolenie ze swoich zarobków i życia zawodowego? W psychologii nie zajmujemy się systemem czy społeczeństwem, lecz właśnie tym, co jest w zasięgu pojedynczej osoby.

Proszę o wypełnienie kwestionariusza, który składa się ze stwierdzeń na temat ludzi i świata. Badany musi tylko zaznaczyć, na ile zgadza się z nimi lub też nie. Kwestionariusz jest efektem ponad rocznej pracy. W innowacyjny sposób bada to, jacy jesteśmy, w kontekście naszego życia zawodowego.

Jego wypełnienie zajmuje 15-30 minut, a pozwala odpowiedzieć na wiele istotnych pytań. Między innymi weryfikuje naukowo niektóre idee zawarte w popularnych poradnikach. Dzięki temu profesjonaliści będą mogli korzystać z wiarygodnej, potwierdzonej naukowo wiedzy.

To badanie rozpoczyna cały cykl. Jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą, skorzysta na tym wiele osób. Wiedzę tę będą mogli wykorzystywać psycholodzy, doradcy zawodowi i szkoleniowcy, a także urzędy pracy, inkubatory przedsiębiorczości oraz szkoły i uczelnie.

Proszę o przyłączenie się do pierwszego etapu. Każdy wypełniony kwestionariusz podnosi pewność uzyskanych wyników.

Do osób, które zechcą poznać wnioski z tego badania, roześlę w czerwcu przystępny dla nie-psychologów raport. Aby go otrzymać, należy wysłać maila na adres [email protected] wpisując w tytule „BOS”. W ten sposób nie będzie możliwe powiązanie adresu mailowego z wynikami kwestionariusza, co zapewnia anonimowość udzielanych odpowiedzi. Jako badacz dołożę wszelkich starań, aby czas, który przeznaczą państwo na wypełnienie kwestionariusza, zaowocował wzrostem naszej wiedzy oraz lepszymi metodami wspierania ludzkich dążeń finansowych i zawodowych.

Z góry dziękuję wszystkim badanym osobom. Po stokroć dziękuję tym, którzy zachęcą inne osoby do wzięcia udziału w badaniu. Wystarczy rozesłać to zaproszenie znajomym lub pracownikom.

Link do kwestionariusza: http://www.badanieobrazuswiata.pl